Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēlehttp://lam.good.lv

Iepirkties internetā (pielikums)

 
Kāds ir konkrētais interneta veikals?

- Pārbaudiet interneta veikala kontaktinformāciju: tālruni, faksa un e-pasta adreses. Uzmanieties no interneta veikaliem, kuri šo informāciju nenorāda.
- Pārbaudiet, vai interneta veikals izmanto SSL kriptēšanas protokolu, lai maksājumi internetā būtu droši. To parasti norāda zemāk attēlotais zīmējums.
- Pārbaudiet, kāds tirdzniecības nosaukums uzrādīsies jūsu kartes izrakstā un iegaumējiet to.

Kur atrodas interneta veikals?

- Pievērsiet uzmanību tam, kādā valūtā ir noteiktas preces cenas un kāda ir maksa par preču piegādi. Pirkumi ārvalstu veikalos jūsu karšu izrakstos parādīsies jūs kartes konta pamatvalūtā.
- Pārbaudiet vai jūsu izvēlētais interneta veikals veic preču piegādi uz Latviju. Pirms veicat pirkumu, noskaidrojiet, kādi ir piegādes termiņi un nosacījumi, vai būs jāmaksā papildus PVN nodoklis, muitas izdevumi un cik lieli tie būs.
- Noskaidrojiet, kādi ir preču atpakaļ nosūtīšanas noteikumi. Preču nosūtīšana veikalam uz ārzemēm var izrādīties ļoti dārga un daži veikali var atteikties to pieņemt vispār.

Iepērkoties esiet uzmanīgs

- Pirms veicat pirkumu, izlasiet interneta vispārējos noteikumus, it īpaši ja tas nav Latvijas interneta veikals, vai veikala nosaukums jums nav pazīstams.
- Glabājiet dokumentus, kas saistīti ar veiktajiem pirkumiem. Mēs jums iesakām saglabāt un izdrukāt visus pirkumu apstiprinājuma dokumentus, rēķinus, ko saņemsiet pa e-pastu. Atzīmējiet arī to interneta veikalu mājas lapu adreses, kuros esat iepircies.
- Vienmēr lietojiet drošus maksāšanas līdzekļus. Neiesakām izmantot e-pastu, lai sūtītu savus kartes datus vai citu finansiālo informāciju.
- Nekad neuzrādiet informāciju, kas nav saistītas ar jūsu pirkumu. Piemēram, neizpaudiet tirgotājiem tādu informāciju kā:

  • PIN kodu
  • dzimšanas datumu;
  • kartes kredītlimitu;
  • pases datus;
  • mātes pirmslaulības uzvārdu, norēķinu kartes paroli.
Ko darīt ja...

- Ja pasūtītas preces netiek piegādātas vai maksa par tām ir kļūdaina, sazinieties ar interneta veikalu. Zvaniet, sūtiet faksu vai e-pastu un izskaidrojiet radušos problēmu. Noteikti saglabājiet un izdrukājiet visu korespondenci.
- Pēc mūsu pieredzes, visi jautājumi tiek atrisināti pircējam kontaktējoties ar pārdevēju. Bet ja jums ir neskaidrības par darījumiem ar karti un jums neizdodas rast skaidrību, lūdzu sazinieties ar mūsu maksājumu karšu nodaļu (Tālr. 7778126).

© 2000 "Parekss banka"
 


 

Iepirkšanās

Iepirkšanās 1

Iepirkšanās 2

Iepirkšanās 3

Iepirkšanās 4

Komentāri

Iepirkšanās pielikums
 
Meklēt jaunumu arhīvā ar   latnet      

Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv