Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēle

http://lam.good.lv

meeting.oho.lv bilžu katalogs

Man te kādu laiku atpakaļ radās doma uztaisīt meeting.oho.lv datu bāzīti ar bildēm, jo man liekas, ka Latvijā nevienam nav tik daudz bilžu kā tur. Pie tam vēl tagad tās fotogrāfijas ir apslēptas un pusi normāli redzēt nevar. Tad vēl oho.lv ir lielākais manu "baneru rijējs", kas tur apgriežas kā tukšā maisā ;-). Un visbeidzot mani uz to pamudināja Vilnis, par kuru būs atsevišķš stāsts.
Nekāds es hackeris neesmu, jo to datu bāzi izveidoju ar parasto Windows98 un Office instalāciju. Bija nepieciešams tikai IE pārlūks, WordPad un Word. Sataisīju pāris skriptiņus, lai notiek ģenerēšanas process un gala rezultāts visai iespadīgs manuprāt sanācis ;-). Visur vajadzīgas tikai attiecīgās zināšanas un māka pareizi lietot savas programmas. Varbūt kaut kas nestrādās tāpēc pārāk neuztraucaties, jo tā nav liela bēda ;-).
Tātad ja jūs piekrītat šos publicētos materiālus nekur neizmantot "sliktiem mērķiem" un uzņematies atbildību uz sevies par negatīvajām sekām, kas no tā izrietēs, tad varat spiest "piekrītu", bet ja ne, tad vienārši ejiet citur vai atpakaļ no kurienes nācāt.

Piekrītu

 

Reklāma

CooLynX

Good

 


Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv