Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēle

http://lam.good.lv

Kā cīnīties ar spamu

Spams ir parasti informācija, kas tiek izsūtīta ļoti daudziem adresātiem, kas to nemaz nevēlas saņemt. Un pēdējā laikā pa Latviju ir ļoti daudzi saradušies, kas domā, ka savējiem jau var spamot un par to nekas nebūs. Gluži otrādi. Visi tiek likti melnajā sarakstā un kādu dienu viņi par to nožēlo. Nepietiek, ka esmu tajā slavenajā spamu listē iekšā, ko viens mīļš cilvēks uztaisīja, pašam par to nemaz toreiz nezinot, jo visus adresātus bija sarakstījis kā CC: un nevis BCC:, lai tie nebūtu redzami, tad sāk veidot arī spamu izsūtīšanas sistēmas, ko nosauc gudros vārdos un paši saka, ka mēs jau neko, tā sistēma tāda. Tādēļ arī uzrakstīšu šo to par saviem piedzīvojumiem un varbūt arī kāda cita piedzīvojumiem.

----- Original Message -----
From: Lexa <lexa@unix.lv>
To: <alksandr@navigators.lv>
Sent: Thursday, March 21, 2002 1:11 PM
Subject: Talks Akcija

No SIA "TALKS"

Respekteejot veelmi no "Talks" sanhemt tikai to informaaciju, kas ir svariiga juusu biznesam. Produktu jaunumus, informaaciju par atlaideem, akcijaam un iipashiem piedaavaajumiem jums nosuutisim mees.

Paareju uz jauno informaacijas izsuutiishanas sisteemu veiksim nedeelhas laikaa!

Ar cienu,
Nokolajs Jalunins
SIA "Talks", "Kenga"
Caka iela 35-5, Riga
Tel.7284627

--
Best regards,
Lexa mailto:lexa@unix.lv

Šiem pietika pagaidām ar vienu vēstulīti no manas puses:
----- Original Message -----
From: Dreef <dreef@sveiks.lv>
To: Lexa <lexa@unix.lv>
Subject: Re: Talks Akcija

Nu i spameris. Palasi vismaz ko pats esi uzrakstiijis. Jau pirmajaa teikumaa paaris kljuudas. Un respekteejot Talks un respekteejot sevi es pacentiishos katru nedeelju visiem talks darbiniekiem izsuutiit pa kaadam viirusam, jo uzskatu par pienaakumu informeet juus par tiem. Tie buus pashi jaunaakie, kaut gan mees nepaarejam uz jauno informaacijas izsuutiishanas sisteemu.

Spameri

Spameri I
 
 
 
 
 
 

 

Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv