Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēle

Mūs atbalsta


Spams saņemts caur Latvijas pastu !!!

Kā lai tādu nobloķē?

Ja vēl kāds ir saņēmis pa pastu "spamu" - kaut ko līdzīgu tam, par ko tālāk ies runa, tad lūdzu uzrakstiet savus iespaidus Dreef@sveiks.lv

Man ir it kā pierasta lieta (domāju citiem arī), ka sūta uz e-mailiem dažāda veida nederīgu informāciju, ko es nemaz negribu saņemt - svešvārdā to sauc par spamu, bet kad tāda veida informācija sāk nākt jau uz mājām kur es dzīvoju un pie tam vēl no Austrālijas, tad tas jau vairs nav smieklīgi ;-). Es lietoju Internetu jau diezgan pasen (no 1995g.), tāpēc neesmu vairs nekāds iesācējs un visas anketas pēc kārtas neaizpildu. Un gadījumos, kad aizpildu kādu anketu, tad noteikti tur ir bijuši stingri nosacījumiem vai labas iespējas. Šoreiz anketa tika aizpildīta laikam atkal nepilnīgi un līdz ar to sanāca kaut kā muļķīgi - uz manu adresi atnāca vēstule cienītajam Dreef Dambo (mani tā noteikti nesauc, un nez ko par to padomāja pastniece). Es pat perc.lv anketu esmu aizpildījis nepilnīgi, kaut gan viņi ar savām pārbaudīšanas iespējām izlielījās visās avīzēs - it kā griežoties pie iedzīvotāju reģistra ar lūgumu pārbaudīt lietotāja vārda un uzvārda atbilstību personas kodam. Tas, ka vēstule ir atnākusi no pašas Austrālijas man neizraisa nekādas šaubas, jo pat atpakaļ adrese jau bija sagatavota uz iekšā ievietota konverta. Atlika tikai tāds nieks, kā uzlīmēt marku un aizsūtīt "nezināmiem ļaundariem" naudu ;-). Šāda tipa informācija kādreiz tika sūtīta uz firmām un ne tik elegantā veidā. Šeit tā firmiņa no Austrālijas ir piedomājusi ko dara un diezgan precīzi atlasa mērķa auditoriju, jo es neticu, ka viņi sūta kuram katram šāda tipa vēstules. Es tagad labprāt to vietu Internetā atrastu vēlreiz, kur varētu aizpildīt anketu, un šie tev atsūta šādu "piedāvājumu", kaut gan pats nevaru atcerēties kur tas varēja notikt. Tas taču ir jautri uz Lieldienām izjokot savu draugu ne? Es domāju, ka ne kurš katrs vēl Latvijā ir tik daudz saskāries ar Internetu un vispār apjēdz, kas aiz tā visa slēpjas. Tas ir kaut kas līdzīgs kā sociālisma laikā tika praktizēts - iedod rubli un tev tas rublis pēc tam atpakaļ atgriezīs 10 vai kaut kas tamlīdzīgs.

Tā nu es vakar apsēdos un mute pavērās tā ļoti plaši, kad atnāca vēstule ar tekstiem par "lielo laimestu", kas adresēta Dreef Dambo. Cerams nākotnē mēs būsim vēl tuvāk ne tikai Eiropai, bet arī Austrālijai ;-).

Ja interesē nedaudz vairāk šāda tipa informācija, tad CooLynX.xxl.lv

Spamuči

 Spams 1

Spams 2

Spams 1 Bilde

Spams 2 Bilde

Spams 3 Bilde

Spams 4 Bilde

Atsauksmes

Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv