Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēle

http://lam.good.lv

stats.TunT.lv interneta lapu statistika

Kārtējais lamer projekts ;-).

Es te domāju piereģistrēties stats.tunt.lv, bet izrādās tas arī ir tāds pats lameru ķeršanas projekts kā top.lv un puls.lv. Kādēļ lameru projekts? Tādēļ ka viņi diskriminē lietotājus un šķiro ko likt topā un ko nelikt. Jā, tas pat ir ierakstīts noteikumos:
ja tiek reģistrēts BLOGS tas var neparādīties kopējā sarakstā vispār (pārāk daudz jau te bloggeru viendienīšu).
Nepiesiesimies gramatikai, bet līdz šim savu "konsultatīvo" lapu neuzskatīju par blogu, tādēļ noteikumi netiek pārkāpti - viņiem vajag palasīt pašiem noteikumus, kas iekļaujas zem kategorijas BLOGS un ko tas nozīmē ;-). Laikam jau tomēr būšu blogs viņu izpratnē un tādēļ neatbalstīšu lamerus ar savu reitingu ;-). Sanāk, ka viņi mākslīgi veido savu reitingu, vāc statistiku un tādejādi krāpj lētticīgos interneta lietotājus. Šobrīd man gari un plaši par to jāstāsta, bet ideja skaidra. Nepatīk man negodīga attieksme un viss. Tādēļ labi, ka ir ko izvēlēties un dzīvojam demokrātiskā interneta laikmetā. Un smieklīgākais ir tas, ka nekāda statistika tur īstenībā netiek piedāvāta - tikai apmeklētāju skaits tiek uzrādīts, jo pārējais pēc 30 dienām ir par maksu (lats mēnesī). Tad kam tāds skaitītājs vispār ir vajadzīgs? Tagad manā izpratnē visus, kam ir šis skaitītājs salikts mājas lapās, varu uzskatīt par lameriem, kas no interneta maz ko sajēdz. Neņemiet ļaunā, bet nu tā tas sanāk. Var jau būt, ka kādam to pilno statistiku piedāvā bez maksas (pa blatu) un tad viņš nav pilnīgs lameris, bet neticu, ka tur visi tajā topā ir bezmaksas varianta īpašnieki ;-).
No savas puses varu ieteikt demokrātisku reitinga/statistikas sistēmu bez maksas counter.hackers.lv. Cerams, ka viņa tāda arī paliks ;-).

Reklāma

CooLynX

Good

 

Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv