Home KATALOGS Jaunumu arhīvs Tūrisms
 

Projekti

Fotoaparāta izvēle

http://lam.good.lv

Stulbuma kalngals

Viss sākās manuprāt kā joks, bet kad joki aiziet līdz krimināllietai un to pat sāk izskatīt prokurors, tad tur jau vairs nav nekādi joki. Bez tam tā var gadīties jebkuram. Tādēļ izlasiet cik stulba situācija mūsdienās var sanākt. Varbūt, ka šo rakstiņu varētu pārpublicēt cietnis vai pods un tad cilvēki komentāros varētu izteikt savu viedokli, vai labāk ieteikumus, kā iziet no šīs situācijas. Man vēl joprojām neticas, ka tas notiek tepat Latvijā un ka es dzīvoju brīvā demokrātiskā valstī, kur es varu arī brīvi izteikties....
Viss sakaas ar to ka es atveru lapu www.balvi.times.lv un saka man sutiit visadus prikolus, un viens no tiem bija, ka celjupolicists, kurs brauc ford scorpio, salinieks nem mutee, to iesutiija chukans ar iesauku Groms. Taa nu gadijaas ka es to lapu biju ieregistrejis uz sava maila ***@one.lv shie sazvanijaas ar times.lv adminu un dabuuja datus ***@one.lv. Jau ieprieksejaa vakaraa es nevaru piekljuut lapai. taa nu es kozhu ar velosipedu, un salinieka deleens paraada uz mani, savaac mani salenieks un ved uz menteni. man izjautaa (salenieks piesola pa purnu), Informatikas specs-dizhais skaitljotajs izjauta, un protams paliek pie taa ka es zinu kas ir groms. palaiz valjaa un saka riit 9.00 pie *** (nepilngadigo lietu inspektores). Taa nu es sodien mochiju 9.00 pie tantes ***, kur uzraxtu paskaidrojumu, ka pret salenieku nekas nav, ka atvainojos , un apskaidro, ka taa kaa taa lapa visiem piejama, taa darbojas pants par informacijas lidzekliem. Es izeju no telpas un *** manam tevam iesaka, lai meginam ar salenieku kautkaa, bez tiesas sarunaat :). Taa nu aizejam pie salenieka , a shis pasaka tapat raxtisu iesniegumu tiesa, cipa civiltiesaa taa kaa es ir nepilngadiiigs. A manam klassesbiedram salenieka deels stasta, ka no manjis 500ls piedzishot, ko man pilnas bikses.
Atvainojos, ka nebiju izrediģējis tekstu un atstājis datus, tādēļ šobrīd iz cenzētais variants.
Šobrīd situācija izskatās tāda, ka mentenē nepilngadīgajam piesola pa purnu par to, ka viņš publicējis jokus ar melnā humora pieskaņu. Izrādās Balvu ceļu policista uzvārds ir sakritis ar šajā jokā pieminēto tēlu. Reāli tiek pārkāptas personu privātās tiesības. Ja es uzrakstu joku savā stilā un kāds to nesaprot, tad tā taču nav mana vaina. Kādēļ tad mani būtu jāvelk uz policijas iecirkni, jātērē mans laiks utt. Kas man to kompensēs? Kas kompensēs nepilngadīgā morālos kaitējumus, kad viņš jau jaunībā tiek izvazāts pa iestādēm ar ne to labāko reputāciju, kur tiešām apgrozās kriminālas personas un rāda ne to labāko priekšzīmi. Tāpat vēl tiek piesolīts pa purnu. Principā ja būtu Latvijā taisnība un likums darbotos pareizi, tad nekā tāda nenotiktu un neviens man nevarētu vazāt pa šāda tipa iestādēm pēc patikas un solīt pa purnu, jo es būtu pasargāts no šāda veida izdarībām. Šobrīd nevienam nav noslēpums, ka noteikumi eksistē tikai vienkāršajiem mirstīgajiem, pie kuriem policisti netiek pieskaitīti, jo viņi taču aizsargā Latvijas pilsoņus, rūpējas par kārtību un viņiem līdz ar to tiek dotas daudz un dažādas privilēģijas. Lai saprastu, kas ir privilēģijas, tas varu paskaidrot - viņi neviens sabiedriskā transportā nemaksā, kaut gan pelna vairāk nekā daži labi, viņi rūpējas par to, lai mēs nepārkāptu ceļu satiksmes noteikumus, bet vēl neesmu redzējis nevienu policistu, kas pats nepārkāptu tos. Ja godīgi, tad mūsu klases sliktākie skolnieki (kaušļi, mutes brūķētāji utt.) aizgāja uz policiju strādāt, jo citur laikam viņus pretī neņēma un armijā tad nav jāiet... Tikai viens mans paziņa no tām aprindām ir normāls.
Tā web lapa cik sapratāt jau ir aizvērusies un reāli viņu nekur nevajadzētu vairs atrast, ja nu vienīgi lietpratēji sapratīs kā var atrast šīs lapas kopiju un apskatīties. Tad arī sapratīsiet par kādiem rakstiem gāja runa. Šobrīd gāja runa par viena puiša iesūtītu joku, kurš tika publicēts speciāli tam paredzētā web lapā.
Labajā pusē varat lasīt lietas turpinājumu...


Krimināllieta

krimināllieta I

krimināllieta II

 

Dreef © 2001
Dreef@sveiks.lv